Základní nabídka služeb

Základní kritéria všech našich pracovníků jsou schodná pro každou službu, proto každý náš zaměstnanec musí úspěšně absolvovat školení o bezpečnosti práce, kurz zvládání krizových situací (požár, únik plynu...), základy společenského vystupování. Dle jednotlivých oborů jsou pak vyučovány boj z blízka, technika osobní obrany či řízení motorových vozidel.

 

Naši pracovníci jsou většinou prvními osobami, se kterými návštěvník Vašich prostor přichází do styku a proto nic neponecháváme náhodě. Nejen, že problémy a hrozby neschováváme, ale především jim předcházíme. Jsme silně orientováni na zákazníka a proto naše služby upravujeme dle jeho individuálních potřeb a možností. Tento proces označujeme jako tzv. "Aktivní službu"

Fyzická ostraha

Věděli jste?

Klasická ostraha objektu či areálu je základní možnost zajištění objektu. Jedná se o střežení formou bezpečnostních pracovníků.

"Služební psi"

Fyzická ostraha objeků a budov může být dále rozšířena o služebního strážního psa. Zpravidla se jedná o německého ohaře, který je znám svou inteligencí a má více než vhodné vlohy pro výcvik.

Tato služba plní prvotní úlohy ochrany majetku klientů v souladu se stanovenou linií zabezpečení majetku, která je definovaná ve směrnicích daného objektu. Jako doplňkovou službu, pak bezpečnostní pracovníci zastávají funkci v informačním centru popřípadě vrátnici.

"Pojištění odpovědnosti"

Recepční služba

Společnost Practical Solutions, s.r.o. má uzavřené pojištění odpovědnosti pro krytí případných ztrát vzniklých v důsledku vlastního zavinění do výše 10.000.000,- Kč

Zajišťuje provoz recepce reprezentativním pracovníkem se znalostmi administrativní práce , ovládání PC a světového jazyka.

"Uniformy"

Pracovník recepce zastává bezproblémový chod informačních pultů a recepcí.  Denní pracovní náplň je vždy individuální dle potřeb klienta. Mezi základní úkony pak patří správa poštovních zásilek v rámci daného objektu, klíčové hospodářství, zajištění informačního servisu, obsluha telefonní ústředny a ohlašování návštěv.

V naší společnosti věříme, že šaty dělají člověka. Proto je každý náš zaměstnanec vybavem slušivým a funkčním pracovním oděvem, tzv. uniformou.

"Aktivní služba"

VIP ostraha

Aktivní služba se neustále vyvíjí i v průběhu zpracování zakázky. Díky pravidelnému monitoringu potřeb zákazníka, podmínek a okolí upravujeme plán zpracování zakázky, popřípadě směrnice, tak aby byl ještě efektivnější.

VIP ostraha se stará o osobní ochranu jednotlivce během společenských akcí i každodenních úkolů.

V rámci této služby je kladen velký důraz na speciální výcvik a bojové techniky těchto pracovníků. Tuto službu rozdělujeme na ozbrojenou a neozbrojenou. Všichni pracovní jsou pečlivě vybírání, aby obstáli v náročných krizových situacích.

Pořádání eventů

Poskytujeme bezpečnostní služby na akcích, kde přímo na místě plníme funkci koordinátorů hladkého průběhu organizace akce a její bezpečnosti pro všechny zúčastněné.

Hlavním cílem pořadatelské služby je být co nejméně vidět a nepůsobit jako rušivý element, ale zároveň mít přehled o veškerém dění na akci, ať už jde o koncert v klubu, filmové natáčení, hudební festival nebo sportovní utkání.

EZS

Vedle fyzické ostrahy nabízíme také řešení ochrany objektu formou elektronického zabezpečení

Elektronických zabezpečovací systémů (EZS) je nepřeberné množství a proto jsme vytvořili speciální divizi pracovníků, která se touto problematikou zabývá a je schopná adekvátně posoudit potřeby klienta, navrhnout optimální řešení a následně jej realizovat.

Kontrola a třídění

Naši nabídku doplňují služby CSL1 a CSL2 v oblasti třídění a kontroly dílů výrobních linek.

Pracovníci kontroly vyřazují veškeré kazové díly dle zadání klienta. Tyto kontroly jsou prováděny dle procedur CSL1 a CSL2 a to buď vizuálně nebo pomocí speciálních měřidel. Přestože Vám naši pracovníci pomáhají dodržet termín i výslednou kvalitu dodávky, jsou odlišeni jednotným firemním oděvem, tak aby nebyli zaměněni se zaměstnance linky.

Úklidové služby

Služba úklidu je nedílnou součástí celkové nabídky našich služeb. Provádíme komplexní úklid a hygienický servis všech typů prostor.

Úklid rozdělujeme zpravidla podle povahy na pravidelný a jednorázový. Vedle klasického úklidu kanceláří, administrativních budov a hygienických zařízení nabízíme i úklid staveb před předáním  nebo v jejich průběhu. Služba je dostupná 24 hodin denně, je pro to možné optimalizovat dobu úklidu do denních, večerních i nočních hodin tak, aby vás co nejméně obtěžovala.

Hostesky a promotéři

Naše hostesky a promotéři vám napomáhají k úspěšné prezentaci vaší společnosti a podpoře prodeje.

Využíváme potenciálu, který nám Praha nabízí a spolupracujeme mimo jiné i s vysokoškolskými studentkami. Nabídneme tak hostesky aktivní, vzdělané s dobrým projevem a jazykovou výbavou.

Díky přítomnosti koordinátorů na všech akcích hostesky dobře známe a jsme tak schopni doporučit vhodné typy právě pro vás.

© 2013 Practical Solutions s.r.o.